Kayseri Şehir ve Firma Rehberi

FİRMA HAKKINDA TANITIM

Selgaz 1997 yılında LPG otogaz ve LPG Dönüşüm servisi olarak faaliyetlerine başlamıştır. Yirmi yıla yakın süre içerisnde LPG sektöründe bugüne kadar edindiği tecrübe ve bilgi birikimi ile sektörün en önemli firmaları arasında yerini almayı başarmıştır.

Firmamız ilk olarak İtalyan firması olan LOVATO markası ile LPG dönüşüm hizmeti sunmaktadır. Tek bir ürünle kendini sınırlamayıp, geniş bir vizyonla, yatırımlarına ve ürün portföyüne her yıl yenilerini ekleyerek MİMGAZ ve ATİKER markalarının yetkili bayiliğini aldı.

Politikamız Müşterilerine en güvenilir ürünler ile,en iyi hizmeti sunmak ana ilkemizdir.

Yönetim Müşterilerimizle karşılıklı güven ortamı yaratabilmek, ürün çeşitlerinde yenilik, kalitede öncü ve uygun fiyat ile çalışmalar yapmaya devam edeceğiz.

Hakkımızda:

Selgaz 1997 yılında LPG otogaz ve LPG Dönüşüm servisi olarak faaliyetlerine başlamıştır. Yirmi yıla yakın süre içerisnde LPG sektöründe bugüne kadar edindiği tecrübe ve bilgi birikimi ile sektörün en önemli firmaları arasında yerini almayı başarmıştır. Firmamız ilk olarak İtalyan firması olan LOVATO markası ile LPG dönüşüm hizmeti sunmaktadır. Tek bir ürünle kendini sınırlamayıp, geniş bir vizyonla, yatırımlarına ve ürün portföyüne her yıl yenilerini ekleyerek MİMGAZ ve ATİKER markalarının da yetkili bayiliğini aldı.

Yirmi senelik uzman kadromuz ile servisimiz TSE standartlarında yüksek kalite ve güvenlik standartları çerçevesinde, sektördeki talep ve beklentileri yenilikçi ve gelişmeci bir yaklaşım ile değerlendirip topluma ve çevreye duyarlı bir şekilde başta LPG dönüşümü başta olmak üzere araç periyodik bakımlarını , motor yağ değişimi, fitre bakımı,egzoz emisyon ölçümü, yazlık-kışlık araç bakımı, akü bakımı,muayene öncesi kontrolleri dahil faaliyet göstermiş olduğumuz tüm alanlarda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en iyi hizmeti sunmaktadır.

FİRMA / ŞİRKET KARTVİZİT YERLEŞİM ALANI

   

 

Firma Kayıt Sistemi - Firmanızı Nasıl Kayıt Edersiniz ?

Firma kayıt sistemimize 2. şahısların erişimi engellenmiştir. Sebebi, firma tanıtımının profesyonel bir şekilde yapılması ve sistemdeki bilgilerin asla zarar görmeden sanal ağ'da güncellenmesi ve yayımlanması, dolayısıyla 2. ve 3. şahısların bilgisayar sistemlerini virüs, trojan gibi tehlikelerden korumak ve sitemiz alt yapısını ilk günkü gibi ayakta tutmaktır. Firma kaydınız için buraya tıklayabilirsiniz...

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon ve Adres Bilgileri

Firma Adı : Selgaz LPG Dönüşüm Sistemleri

Telefon Bilgileri : 0352 320 34 34

Fax Bilgileri : 0352 320 08 08

Firma Adresi : Osman Kavuncu mah. Hasan Tahsin bulv. No 110 Melikgazi / Kayseri

Web Sitesi : www.selgaz.com.tr
Güneşten Elektriğin Adı: Günerji - Güneşten Elektrik ve Aydınlatma Sistemleri