Kayseri Şehir ve Firma Rehberi

FİRMA HAKKINDA TANITIM

Kayseri Mutfağı; 1999 Yılında Harun Kartal & Yüksel Kartal tarafından kurulmuştur. 2007 yılında şube sayısını artırmıştır.

Geleneksel Türk mutfağının birbirinden eşsiz örneklerini üretip satışa sunmaktadır. 750 metre karelik alanımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Misyonumuz: Türk insanının "Yaşam Kalitesi"ni, KAYSERİ MUTFAĞI markamızı taşıyan ürün ve hizmetlerimiz ile yükseltmek, temel hedefimiz.Ürettiğimiz her üründe, sunduğumuz her hizmette, KAYSERİ MUTFAĞI imzalı bir katma değer yaratabilmek için başlıyoruz günümüze...Yaşantınıza renk ve anlam katarken, Türk geleneklerini yaşatmak ve geleceğe taşımak, bize gurur veriyor... Ülkemizin ekonomik gücünün artmasına katkıda bulunmanın yanı sıra, sektörümüzün standartlarının yükselmesi için çabamızı asla esirgemiyoruz... KAYSERİ MUTFAĞI markasının fevkalade sorumluluğunu 10 yıldır gururla geleceğe taşıyoruz...

Vizyonumuz: KAYSERİ MUTFAĞI, bir Türk Markası olarak, ulusal sınırlar içinde ve ötesinde Üretim ve hizmet alanlarında örnek alınan; Bilgi birikimi ve deneyimini, teknolojik yenilikleri uygulayarak uluslararası platforma taşıyan; kalitesine güvenenlere daima yakın, tüketici haklarına saygılı, Paydaşlarına değer yaratan bir Türk Markası olmayı çalışanları ile sürekli canlı tutan, geleceğe taşıyan bir vizyonu paylaşmaktadır.

Hakkımızda:

Kayseri Mutfağı; 1999 Yılında Harun Kartal & Yüksel Kartal tarafından kurulmuştur. 2007 yılında şube sayısını artırmıştır.Geleneksel Türk mutfağının birbirinden eşsiz örneklerini üretip satışa sunmaktadır. 750 metre karelik alanımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Temel prensibimiz “Kendimizin yemediğini başkasına yedirmemektir.”

Geleneksel Kayseri Mantısı, Ev Baklavaları, Kuru Pastalar, Etli Yaprak Sarması, Antep Baklavaları, Tahinli Katmer, Kete, Puaça gibi birçok ürün üretilmektedir.

FİRMA / ŞİRKET KARTVİZİT YERLEŞİM ALANI

   

 

Firma Kayıt Sistemi - Firmanızı Nasıl Kayıt Edersiniz ?

Firma kayıt sistemimize 2. şahısların erişimi engellenmiştir. Sebebi, firma tanıtımının profesyonel bir şekilde yapılması ve sistemdeki bilgilerin asla zarar görmeden sanal ağ'da güncellenmesi ve yayımlanması, dolayısıyla 2. ve 3. şahısların bilgisayar sistemlerini virüs, trojan gibi tehlikelerden korumak ve sitemiz alt yapısını ilk günkü gibi ayakta tutmaktır. Firma kaydınız için buraya tıklayabilirsiniz...

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon ve Adres Bilgileri

Firma Adı : Kayseri Mutfağı

Telefon Bilgileri : 0352 336 50 52 - 0352 332 39 10

Fax Bilgileri : 0352 332 55 65

Firma Adresi : Osman Kavuncu Mah. Hasan Tahsin Bul. No: 56 Melikgazi / KAYSERİ

Güneşten Elektriğin Adı: Günerji - Güneşten Elektrik ve Aydınlatma Sistemleri