Kayseri Şehir ve Firma Rehberi

FİRMA HAKKINDA TANITIM

Gündoğdu Avize, yıllar boyu edindiği sektörel tecrübesini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duymaktadır. Aydınlatma gurupları içerisinde doğru aydınlatmayı seçen biz müşterilerimize en iyi ürünlerimizle kaliteyi ve hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Gündoğdu Avize, gerek yurtiçi gerekse yurtdışı inşaat ve aydınlatma sektöründeki kurumsal ve bireysel müşterilere ve yurtiçindeki son kullanıcıya hizmet vermektedir.

1979 yılında kurulan Gündoğdu Avize, kurulduğu günden itibaren yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmuştur. Buna paralel olarak teknolojiye sürekli yatırımlar yaparak kendisini geliştirmiştir.

Günümüz çağına ayak uydurarak iç Anadolu ve Türkiye'nin belli başlı önde gelen firmalarından olabilmeyi ilke haline getiren biz Gündoğdu Avize aydınlatma olarak sektörel olarak misyonumuz üzerimize düşen sorumlulukları, eksiksiz yerine getirerek Türk Aydınlatma Sektörü'nün ilerlemesine katkıda bulunmak, ürünlerimizi yüksek kaliteyle, özgün tasarımlarla ve uygun fiyatlarla sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarabilmekteyiz.

Firmamızın kurulduğu günden bugün'e bakılırsa tüm aydınlatma sektöründe insanların güvenini kazandığımız için çok mutluyuz.

Bu güvenin sorumluluğumuzu daha da arttırdığının bilincindeyiz. Ancak bu güveni sürdürmek için daha çok çalışmak, daha kaliteli ürünleri müşterilerimize sunabilmek ve her gün yeniden neler yapabiliriz nasıl müşterilerimize yeni alternatifler sunabilmeyi istiyoruz.

Sipariş kabulden kısa temrin sürelerine, ambalajlamadan satış sonrası desteğe kadar bir çok alanda üstünlüğümüz sürdürüyoruz.

HAKKIMIZDA

... Mümkün olan en iyisi için Gündoğdu Avize Aydınlatma hayatında var olmaya başladığından beri amacı, kendisinden destek isteyenlere gerek bireysel gerekse kurumsal planda mümkün olan en iyi yardımı sunabilmek olmuştur.

Günümüzün stresli iş ortamları, insanları sakin bir yaşam aramaya itiyor. Bunun için de insanlar işten eve döndüklerinde huzur dolu, rahat mekanlar istiyorlar.

Yaşanılan mekanları güzelleştirmek isteyenler için rahat şık aydınlatma sistemleri geliştirildi.

Tüketeciler yaşadıkları mekanları güzelleştirmek için farklı kaynaklardan özenle seçilmiş kendi yaratıcı fikirlerini destekleyecek ve geliştirecek bilgi bankasına ulaşırken, aynı zamanda interaktif dekorasyon bölümünde aydınlatma gereçleri olarak abajurlar, avizeler şık aksesuarlarla değiştirecek, ve Türkiye'nin ev tekstili sektöründe her mobilyaya uygun ışıklandırma sistemi tercih edilecektir.

Bizim yolumuzu aydınlatan yegane ışık kaynağımız "mümkün olan en iyiyi yapmak" ilkesidir. Bu bağlamda bizden aydınlatma gereçleri isteyen insanlara modern anlamda "müşteri" olarak bakmak yerine onların bizim bir dostumuz veya yakınımız gibi yardımcı olabilmektir.

FİRMA / ŞİRKET KARTVİZİT YERLEŞİM ALANI

   

 

Firma Kayıt Sistemi - Firmanızı Nasıl Kayıt Edersiniz ?

Firma kayıt sistemimize 2. şahısların erişimi engellenmiştir. Sebebi, firma tanıtımının profesyonel bir şekilde yapılması ve sistemdeki bilgilerin asla zarar görmeden sanal ağ'da güncellenmesi ve yayımlanması, dolayısıyla 2. ve 3. şahısların bilgisayar sistemlerini virüs, trojan gibi tehlikelerden korumak ve sitemiz alt yapısını ilk günkü gibi ayakta tutmaktır. Firma kaydınız için buraya tıklayabilirsiniz...

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon ve Adres Bilgileri

Firma Adı : Gündoğdu Avize

Telefon Bilgileri : 0352 330 15 91

Fax Bilgileri : 0352 330 15 91

Firma Adresi : Osman Kavuncu Mahallesi Hasan Tahsin Bulvarı Halıcılar Sitesi No : 26 Kocasinan / Kayseri

Güneşten Elektriğin Adı: Günerji - Güneşten Elektrik ve Aydınlatma Sistemleri