Kayseri Şehir ve Firma Rehberi

FİRMA HAKKINDA TANITIM

Dizayn Krom: Firmamız 1986 yılında kurulmuş olup insaat sektörundeki 23 senelik tecrübeyi siz değerli müşterilerimizle paylaşmak için güç birliği yaparak sektöre yeni ivmeler kazandırmak için çalışmalarına ilk günün heyecanıyla devam etmektedir.

Firmamızın her şeyden önce en büyük özelliği müşteri memnuniyetini ön planda tutup en ekonomik çözümleri üretmektedir. Yoğun talep üzerine 2007'in son çeyreğinde Kayseri'de yeni bir oluşumu başlatmak için adım atmıştır.

Alüminyum Nedir ? Dünyamızda en çok bulunan metallerden olmasına karşılık, saf halde bulunmadığından geç keşfedilen bir metaldir. Bu nedenle "genç metal" diye adlandırılır.

Geç keşfedilmesine rağmen alüminyum hafiflik, kolay şekillenme, alaşımlandırma, ışıl işlem tatbiki ile yüksek dayanıklık kazanma, yüksek ısı ve elektrik iletkenliği ve yüzeyinin çeşitli sekillerde kaplanmasi ile renklendirilebilme özelliğinden dolayı kısa zamanda bir çok endüstrinin vazgeçilmez metali olmuş, demir ve çelikten sonra en çok kullanilan metal haline gelmiştir. Dünyada ilk defa 1885 yilinda Paris'te teshir edilmistir.

Hakkımızda:

DİZAYN KROM'un markasi olan Dekoglass Cam Balkon gelişen koşullar ve yeni oluşan ihtiyaçlar nedeniyle müşterilerin ihtiyaçlarını anlamak onları bilgilendirmek ve onlara uygun ürünler sunabilmek misyonuyla yola çıkmıştır. Cam balkon alanında faaliyet gösteren firma, özellikle bireysel müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamayı prensip edinmiştir. Hedef kitle olarak aldığı bireysel müşterileri için kaliteli malzeme ve imalatın yanı sıra hizmet unsurunu ön plana çıkarmaya çalışmaktadır.

Sahip olduğumuz araç parkı , teknik ekipman ve tecrübeli montaj elemanlarımızla bayrağı taşımaktayız. Her yeni montaj her memnun müşteri ilk heyecanımızı ve çalışma azmimizi güçlendirmektedir.

Firmamız sektöründe hizmet, yenilik ve kalite konusunda liderdir. Firmanın ürünleri ve hizmeti bugüne kadarki müşterilerinden kabul görmüş ve taktir toplamıştır. Diğer bir amacımız karşılaşılabilecek sıkıntıları önceden görebilmek ve bunları engelleyebilmektir. Bu konuda sürekli çalışmalarımız devam edecektir.

FİRMA / ŞİRKET KARTVİZİT YERLEŞİM ALANI

   

 

Firma Kayıt Sistemi - Firmanızı Nasıl Kayıt Edersiniz ?

Firma kayıt sistemimize 2. şahısların erişimi engellenmiştir. Sebebi, firma tanıtımının profesyonel bir şekilde yapılması ve sistemdeki bilgilerin asla zarar görmeden sanal ağ'da güncellenmesi ve yayımlanması, dolayısıyla 2. ve 3. şahısların bilgisayar sistemlerini virüs, trojan gibi tehlikelerden korumak ve sitemiz alt yapısını ilk günkü gibi ayakta tutmaktır. Firma kaydınız için buraya tıklayabilirsiniz...

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon ve Adres Bilgileri

Firma Adı : Dizayn Krom & Alüminyum

Telefon Bilgileri : 0352 336 44 44

Fax Bilgileri : 0352 336 94 93

Firma Adresi : Sanayi Mah. 18. Sokak No:8 Kocasinan / Kayseri

Web Sitesi : www.dizaynkrom.com
Güneşten Elektriğin Adı: Günerji - Güneşten Elektrik ve Aydınlatma Sistemleri